Koordynator główny

Dariusz Daszkiewicz

ddaszkiewicz@onet.eu

604-453-064

Sponsorzy

Organizatorzy


Program Świętokrzyski Mini Volley Cup

Program  
„ŚWIĘTOKRZYSKIE MINI VOLLEY CUP”

To cykl turniejów minisiatkówki dla szkół podstawowych od III do VI klasy, które będą odbywały się w czterech grupach na obszarze województwa świętokrzyskiego:

-         GRUPA ŻÓŁTA – miasto Kielce,

-         GRUPA POMARAŃCZOWA – p.kielecki, p.konecki, p.jędrzejowski, p.włoszczowski,

-         GRUPA ZIELONA – p.pińczowski, p.kazimierski, p.buski, p.staszowski, p.sandomierski,

-         GRUPA NIEBIESKA – p.skarżyski, p.starachowicki, p.opatowski, p.ostrowiecki

 

 Program zakłada szkolenia  dla nauczycieli wychowania fizycznego z zakresu doskonalenia taktyki i gry  w piłkę siatkową,  przepisów  gry, a także medycyny sportowej

. Będzie on realizowany przez Świętokrzyski Związek Piłki Siatkowej, a finansowany przez Urząd Marszałkowski .Urząd Miasta Kielce finansuje rozgrywki grupy żółtej.

www.swietokrzyskieminivolleycup.pl

 

Program przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych pod nazwą „ŚWIĘTOKRZYSKIE MINI VOLLEY CUP, propagujący zasady fair play i naukę gry w piłkę siatkową - stwarza perspektywy rozwoju młodych talentów wśród dzieci i młodzieży, łącząc wysiłek fizyczny z dobrą zabawą.

Niniejszy projekt obejmuje współpracę z  doświadczonymi trenerami. Przewidujemy spotkania z zawodnikami grającymi w Plus Lidze oraz udział w treningach drużyn ligowych naszego województwa.

Harmonogram programu obejmuje cykl turniejów powiatowych, grupowych, półfinałowych, kończących  się trzydniowym turniejem finałowym w Kielcach. Dla najlepszych drużyn przewidziane są nagrody rzeczowe, a dla najlepszych  zawodników i zawodniczek obóz sportowy.

Udział w projekcie jest bezpłatny, zarówno zawodnicy jak i opiekunowie zyskają nowe umiejętności oraz nabiorą więcej doświadczenia , które będzie procentowało w dalszej pracy.

Patronat medialny nad projektem obejmą lokalne media.

 

© 2015 - ALLROUNDER
   
| wtorek, 04. sierpnia 2015 || Designed by: LernVid.com |
Hosting: Ilimitada Hosting Chile VPS